Bezplatná infolinka
800 110 109

Hnací síla na trhu práce


Pracovní a personální agentura Employ s.r.o.

O nás

Employ s.r.o. personální agentura je ryze českou firmou, která byla založena v Plzni v roku 2008. S úspěchem se zaměřujeme především na vyhledávání, výběr a zaměstnávání kandidátů na technických pozicích různých úrovní ve společnostech působících v oblastech kovoprůmyslu, technického zařízení, strojírenství či v automobilovém průmyslu.

více informací...
 

Nabídky pro firmy

Naše agentura nabízí službu temporary help – nábor pracovní síly pro Vaše projekty na konkétní místo a na dobu určitou. Personální agentura má k dispozici rozsáhlou databázi potenciálních zaměstnanců – to nám umožňuje zajistit flexibilní personální výběr.

více informací...
 

Nabídky pro uchazeče

Jestliže pro sebe hledáte ideální pracovní uplatnění neváhejte využít služeb naší personální agentury, které jsou bezplatné. Naše pobočky se nacházejí v Plzni, Liberci, Tachově, Strakonicích, Karlových Varech a Mariánských Lázních. Práci v České republice zprostředkujeme také cizincům, nebo cizincům s trvalým pobytem v ČR a občanům ze zemí EU. Naše personální agentura Vám pomůže u vyhledávání vhodného zaměstnání, nabídne volné místo odpovídající Vašim představám a kvalifikaci. Nabízená volná místa a nabídky zaměstnání se zejména nacházejí v celé České republice.

více informací...


Kontakt

Employ s.r.o.
Perlová 14,
301 00 Plzeň
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bezplatná infolinka: +420 800 110 109

více informací...